title

OTOMASYON

Nar Elektrik firması otomasyon pano tasarımlarının imalatı, montajı ve gerekli olan bakımlarını yapmaktadır. Pano imalatı iki boyutlu ve üç boyutlu olmak üzere imalat öncesinde proje detayları hazırlanmaktadır. Elektrik imalatları ve makine imalatları öncesinde tüm projeler elektronik ortamda hazırlanarak imalat aşamasına geçilmektedir. Pano modüler montaj şeklinde olup monte ve demonte işlemleri kolay bir şekilde yapılmaktadır. Nar Elektrik sunduğu otomasyon hizmeti ile elektrik proje ve detaylarının hazırlanması, elektrik şalt cihazlarının panoya montajlanması, pano testlerinin eksiksiz olarak yapılmasını sağlar.

Nar Elektrik kullanıcılarına sunduğu otomasyon hizmetini kalite anlayışı ile birlikte eksiksiz bir şekilde gerçekleştirir. Hizmet sunarken işletmecinin yerine kendimizi koyarak ürünün incelikleri ve detaylarını çözerek ilerlemektedir. Panolarda kullanılan tüm teçhizatlar ve şalt malzemeler kaliteli ve belgeli ürünlerdir. Pano imalatı, montajı ve bakımlarını yaparken kaliteli bir anlayış izlemek sonuçta kaliteye ulaşmayı sağlamaktadır. Nar Elektrik sunduğu pano imalatı süreci nasıl ilerlemektedir? 

Pano malzeme listesinin hazırlanmasıyla başlamaktadır. Pano görünüşü ve elektrik projesinin çizilmesiyle süreç devam etmektedir. Pano içi montaj, kablolama ve etiketleme işlemleri yapılmaktadır. Son olarak pano soğuk testlerinin ve IO testlerinin yapılması şeklinde gerçekleşmektedir. Nar elektrik firması otomasyon pano imalatı, montajı ve bakımlarını yaparken yılların bilgi birikimi ve profesyonel kadrosu ile hizmet vermektedir.