title

FABRİKA-ATÖLYE-İNŞAAT

Nar Elektrik fabrika-atölye-inşaat gibi alanlarda olan elektrik işlerini özveri ile yapmaktadır. Nar Elektrik fabrika-atölye-inşaat elektrik tesisatı alanında hizmet vererek sektörde öncü bir konuma gelmiştir. En çok bilgi ve birikim gerektiren projelerin başında yer alan fabrika-atölye-inşaat projesi için yılların tecrübesi ve teknik bilgisi ile kullanıcılarına hizmet vermektedir. Yılların deneyimi ve profesyonel kadromuzun yanında kullanılan ekipmanların kalitesi Nar Elektrik firmasını sektörün öncülerinden biri haline getirmiştir. Her projeye uygun ekipmanların seçilmesi de müşteri memnuniyeti sağlamaktadır.

Nar Elektrik işlemlerini gerçekleştirirken yönetmeliklere uygun bir şekilde hareket etmektedir. Yapacağı bir inşaat elektrik tesisatı projesinde tesisatın yapısına göre buat, kasa ve boruları seçerek “Elektrik İç Tesisat Yönetmeliği” konusuna uymaktadır. Bu yönetmelik doğrultusunda sıva altı tavan ve duvar borusu döşeyerek işlemlerine devam etmektedir. Belirtilen işlemlerin gerçekleştirilmesi için profesyonel ekibimiz gerekli keşifleri ve araştırmaları yapmaktadır. Gerekli araştırmalar tamamlandıktan sonra yönetmelikler doğrultusunda proje için en uygun çözümleme modelleri müşterilere sunulmaktadır.

Fabrika-atölye-inşaat aydınlatma ve tesisatları projeleri ile aydınlatma verimliliğini arttırarak enerji girdisinin azalmasıyla enerji tasarrufu elde edilmeyi sağlamaktadır. Bu tasarruf yetersiz aydınlatma yapılarak sağlanmamaktadır. Çünkü yetersiz aydınlatma kullanımı fabrika vb. yerlerde çalışan kişilerin çalışma verimliliğini düşürmektedir. Bunun yanında iş kazalarının artmasını sağlamaktadır. Bu tasarrufu sağlamak için Nar Elektrik yüksek verimli ışık kaynakları ve armatürler kullanmaktadır. Uygun aydınlatma tasarımı ve kontrolü yaparak alternatif aydınlatma bileşenleri kullanarak fabrika vb. yerlerde tasarruf sağlamaktadır. Gerek fabrika gerek atölyelerde yılların bilgi birikimi ve tecrübesi ile hareket ederek çalışmalarını yürüten Nar Elektrik profesyonel kadrosuyla yönetmeliklere uyarak işlemlerini yapmaktadır.